bilde av lysefjorden

Ledelse og styret

Her får du en oversikt over hvem som sitter i henholdvis ledelsen og styret til Bate.

Ledelsen

Møt våre stolte ledere under, og ikke nøl med å ta kontakt dersom du lurer på noe.

Line portrettbilde

Line Andersen Nyberg
Konstituert administrerende direktør

Telefon: 901 57 440

Epost: line.andersen.nyberg@bate.no

kristine portrettbilde

Kristine Landre Meling
Leder HR

Telefon: 971 29 002

Epost: kristine.landre.meling@bate.no

elise portrettbilde

Elise Folkvord
Leder Bomiljø

Telefon: 959 78 145

Epost: elise.folkvord@bate.no

karianne portrettbilde

Karianne Nedrebø
Leder Kommunikasjon og marked

Telefon: 916 70 437

Epost: karianne.nedrebo@bate.no

odd egil portrettbilde

Odd Egil Flokketveit
Leder Salg og marked

Telefon: 958 11 579

Epost: odd.egil.flokketveit@bate.no

siri portrettbilde

Siri Ravndal
Leder Strategi og forretningsutvikling

Telefon: 901 68 674

Epost: siri.ravndal@bate.no

hege portrettbilde

Hege Stiegler
Leder Medlem

Telefon: 900 47 044

Epost: hege.stiegler@bate.no

anne portrettbilde

Anne-Margrethe Jensen
Leder Forretningstøtte

Telefon: 916 61 418

Epost: anne.margrethe.jensen@bate.no


Styret

Styret er valgt av generalforsamlingen i Bate og samarbeider med ledelsen om å legge strategi, organisere virksomheten og ivareta interessene til eierne av boligbyggelaget – medlemmene våre.

gjøvaag portrettbilde

Harald Martin Gjøvaag
Styreleder

danielsen portrettbilde

Jan Erling Danielsen
Styremedlem

karlsen portrettbilde

Inger Janne Karlsen
Styremedlem

jakobsen portrettbilde

Hans Egil Jakobsen
Styremedlem

selseng portrettbilde

Tor Sigurd Selseng
Styremedlem

spørsmålstegn i papp

Cecilie Melbye
Styremedlem

Marion Svihus

Marion Svihus
Styremedlem